حمل و نقل کالا از نقطه ای به نقطه ای دیگر توسط روش های حمل و نقلی را باربری می گویند.یافتن یک شرکت حمل و نقلی مطمئن که بتواند زمان و نحوه جابجایی کالا را به بهترین شکل ممکن مدیریت نماید همواره دغدغه مدیران و صنعت گران بوده است.

شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم خدمات باربری در شهرستان اشتهارد را به صورت 24 ساعته انجام می دهد و شعار خدمات حمل و نقل مطمئن را با تمام توان دنبال می کند.

شاخصه های باربری قابل اعتماد

همانطور که می دانید شرط اصلی برای بقاء در بازار رقابت تمامی مشاغل همگام شدن با سرعت پیشرفت تکنولوژی می باشد.امروزه میزان استفاده شرکت های حمل و نقلی و سایر خدمات از تکنولوژی های روز دنیا برای معرفی و ارائه خدماتشان افزایش یافته است.شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم نیز از این قائده مستثنی نبوده و با تولید محتوا در دنیای وب سایت سعی دارد تا علاوه بر بازاریابی اینترنتی به معرفی و تحلیل خدمات حمل و نقلی نیز بپردازد.

انواع شرکت های حمل و نقلی یا باربری

به طور کلی شرکت های حمل و نقل یا باربری را از لحاظ نحوه فعالیت به دسته های زیر تقسیم بندی کرد:

  • شرکت های باربری شهری
  • شرکت های باربری بین شهری
  • شرکت های حمل و نقل بین المللی

شرکت های باربری شهری

همانطور که از اسم این شرکت ها بر می آید می توانند سطح مشخصی از یک منطقه شهری و یا در نهایت می توانند یک شهر را پوشش دهند.حمل و نقل کالا توسط این شرکت ها محدود به منطقه ی شهری خاصی که در آن فعالیت می کنند محدود می شود.

حمل اسباب و اثاثیه منزل و اداره،وانت بار می توانند مثال مناسبی برای توصیف سطح فعالیت این شرکت های باربری درون شهری باشند.

شرکت های باربری بین شهری

حمل و نقل کالا توسط این شرکت ها معمولا توسط کامیون ها انجام می شوند اگرچه در سایر کشور های توسعه یافته این نوع حمل و نقل توسط خطوط هوایی و ریلی نیز انجام می شوند.اما در کشور عزیزمان ایران حمل و نقل کالا بین شهری توسط کامیون ها ، وسائط نقلی باری کوچک و تعاونی ها امار بالایی را به خود اختصاص داده است.

شرکت های باربری بین المللی

این نوع باربری براساس محدودیت زمانی و حجم کالای ارسالی به چهار طریق هوایی ،آبی، ریلی و زمینی انجام می شوند.به عنوان مثال برای حمل و نقل کالا با محدودیت زمانی کم از طریق حمل و نقل هوایی و برای موارد باری با حجم بالا توسط کشتی ها صورت می پذیرد.

بار چیست؟

بار به معنی چیزی است که توسط وسائط نقلیه جابه جا می شوند و می توانند در سایز ،نوع و اوزان مختلف تحویل باربری برای حمل شوند.مجموعه باربری متشکل از مدیریت ، متصدیان حمل کالا ،ناوگان حمل و نقلی و کارگران در مبداء ارسال بار و دریافت کنندگان کالا در مقصد بار می باشد.

متصدیان حمل کالا وظیفه ی اصلی دریافت بار ،هماهنگی ناوگان باری ، صدور بارنامه و انجام کلیه امور بیمه نامه بار را بر عهده دارند.باربری ،شرکت حمل و نقل و موسسه از جمله عناوین و القابی هستند که به فعالان عرصه ی ارسال و دریافت کالا گفته می شوند.

شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات باربری و جابجایی کالا به تمامی نقاط کشور می باشد.

خدمات باربری توسط شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم:

شتهٔ شماست. این را ویرایش یا حذف کنید، سپس نوشتن را شروع نمایید!

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *