مهدی سلیمی

بیوگرافی آقای مهدی سلیمی

سمت : مدیریت شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم

مهدی سلیمی متولد ۱۰ اسفند سال ۱۳۶۳ در شهر ماهدشت _ کرج از خاندان سلیمی می باشد و در حال حاضر ریاست و مدیریت شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم واقع در شهرستان اشتهارد را بر عهده دارد که خود آقای مهدی سلیمی موسس و بنیان گذار آن بوده است.

مهدی سلیمی دوران کودکی و جوانی خود را در استان البرز سپری کرده است و تحصیلات خود را نیز در همین استان به اتمام رسانیده است.

آقای مهدی سلیمی به عنوان یکی از شناخته شده ترین کار آفرینان در سطح استان البرز و مالک بزرگ ترین و مهم ترین شرکت حمل و نقل در شهرستان اشتهارد می باشد.

مهدی سلیمی مدیر عامل شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم شخصی است که توانسته ایده های خلاقانه و فکر خود را با تلاش بی وقفه به ثمر برساند و همواره در سوابق مدیریتی و اجرایی خویش برای افراد زیادی اشتغال زایی نماید.

مهدی سلیمی مدیریت شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم

سوابق مدیریتی و اجرایی مهدی سلیمی

۱- راه اندازی و مدیریت  شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم

یکی از بارزترین معیار های موفقیت آقای مهدی سلیمی سابقه و تجارب مدیریتی و اجرای ایشان است که همین امر سبب شده تا از شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم به عنوان برترین و به روز ترین شرکت های حمل و نقل استان یاد شود.

ایشان توانسته اند با تاسیس شرکت حمل و نقل با معیار و پارامترهای روز سازمان حمل و نقل جاده ای برای بیش از ۱۰۰ نفر پرسنل اداری و حمل و  نقلی کار آفرینی نماید.

جالب است بدانید که آقای مهدی سلیمی شخصا طراحی و مهندسی ساخت شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم را بر عهده داشت که است که در پیوست می توانید شاهکار مهندسی ایشان را مشاهده نمایید.

اولویت مدیریتی جناب آقای مهدی سلیمی همواره ارائه خدمات شایسته و صادقانه بوده است و اکنون نیز با ارائه انواع خدمات حمل و نقلی به صنعت گران منطقه توسط ناوگان حمل و نقلی مجهز و توسعه یافته این امر محقق شده است.

از خدمات صادقانه ایشان بیمه محموله های مختلف صنعت گران عزیز به صورت آنلاین می باشد که در نوع خود بین شرکت های منطقه بی نظیر است.

شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم بدون هیچ گونه محدویتی در حال ارائه کلیه خدمات حمل و نقل بار به صورت زمینی و ترافیکی در سطح شهرستان اشتهارد است. در حال حاضر این شرکت با شرکت و کارخانه جات بسیاری در شهرک صنعتی اشتهارد همکاری دارد و صفر تا صد خدمات حمل و نقلی انها را تحت پوشش خود قرار داده است.

۲. املاک صنعتی سلیمی :

راه اندازی و مدیریت املاک صنعتی سلیمی در موازات شرکت حمل و نقل جهت خدمت رسانی به صنعت گران عزیز و ارائه مشاوره به انها نیز برگی از کارنامه پر محتوای ایشان می باشد. تهیه یک ملک و زمین مناسب جهت احداث کارخانه در اشتهارد از نگرانی های مهم و بزرگ صنعت گران عزیز بومی و غیر بومی بوده است. از این جهت اقای مهدی سلیمی با هدف خدمت رسانی و ارائه مشاوره همواره در کنار این عزیزان بوده است تا بار بزرگی از دوش این عزیزان بر دارند.

نکته قابل ذکر دیگر این است که املاک صنعتی نیز در مجاورت شرکت حمل و نقل ایشان قرار دارد.

۳. نگین گاز (۴سال سابقه اجرایی و نظارت بر شبکه گاز رسانی استان های غربی کشور)

یکی از بارزترین معیارهای موفقیت مهدی سلیمی ۱۷ سال سابقه مدیریتی و اجرایی در شرکت نگین گاز است که مهر و امضای ایشان بر بیش از ۳۵ هزار سند در سطح منطقه مشهود است که در زمان خود یک رکورد ارزشمند محسوب می شود.

کمتر کسی را در سطح منطقه می توان یافت که از خدمات نقشه کشی و اجرای شبکه گاز رسانی شرکت نگین گاز ایشان بی نصیب بوده و یا آوازه آن را نشنیده باشد.

دریافت لوح و تندیس های متنوع برترین شرکت نقشه کشی و اجرای شبکه گاز رسانی مهر تاییدی بر مدیریت بدون نقص و کار آفرینی ایشان در سطح منطقه بوده است.

در حال حاضر نیز افراد بسیاری که تحت آموزش آقای مهدی سلیمی بوده اند مشغول به فعالیت نقشه کشی و اجرای شبکه گاز رسانی در سطح استان البرز و استان های همجوار هستند.

سوابق ورزشی مهدی سلیمی :

بوکس:

مهدی سلیمی ورزش خود را از دوره نوجوانی با ورزش بوکس و کشتی آزاد آغاز کرده است و از همان ابتدا به صورت حرفه ای در سطح اول ورزش کشتی آزاد فعالیت داشته است.

کشتی آزاد:

مهدی سلیمی ورزش کشتی آزاد خود را تحت نظر آقای حسین خلقت دوست و فرشاد برجی مربی تیم ملی کشور دنبال می کند و در حال حاضر نیز در باشگاه های مختلف ورزش کشتی استان البرز به صورت پاره وقت مشغول به تمرین هستند.

هدف از مطرح کردن سابقه ورزشی ایشان ارادت خاص ایشان به جهان پهلوان تختی بوده است که همواره درست کاری و مرام پهلوانی ایشان را سرمشق تمامی مراحل زندگی و کاری خود قرار داده است.

شنا و اسب سواری:

ورزش های شنا و سوارکاری حرفه ای نیز از جمله سوابق ورزشی ایشان بوده که سالیان طولانی است که به انجام این فعالیت ها پرداخته اند.

آقای مهدی سلیمی همواره در جلسات خواستار ارائه خدمات صادقانه به صنعت گران و پشتیانی همه جانبه از رانندگان زحمت کش ناوگان های باری کشور بوده است.

نکته مهم : بیوگرافی آقای مهدی سلیمی بنا به درخواست مشتریان و پرسنل محترم شرکت نگین بار سلیم ارائه شده است.

۲ دیدگاه

    • درود، شما انسان قابل و توانمندی هستید، با سابقه و رزومه درخشان در اتاق اصناف با ۲۲ سال مدیریت کارامد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *