باربری در شهرک صنعتی کوثر

باربری در شهرک صنعتی کوثر

شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم مفتخر است که در زمینه ارائه خدمات حمل و نقلی و باربری در شهرک صنعتی کوثر فعالیت می نماید و همواره کسب رضایت مشتریان خود را سرلوحه ی کار خویش قرار داده است.

معرفی شهرک صنعتی کوثر

شهرک صنعتی کوثر در سال ۱۳۷۲ واقع در استان اشتهارد به ادرس کیلومتر ۲۰ جاده اشتهارد به ماهدشت توسط وزیر صنعت و معدن و تجارت تاسیس شد.این شهرک صنعتی اکنون یکی از قطب های صنعتی کشور به شمار می رود و بهترین مکان برای سرمایه گذاری صنعت گران می باشد.به سبب واگذاری و طرح های حمایتی دولت شاهد رشد چشمگیر این شهرک در تمام زمینه های صنعتی  و اینده ای روش برای شهرک صنعتی کوثر پیش بینی می شود.

بواسطه فعالیت  کارخانجات متنوعی در این شهرک اعم از صنایع چوبی و سلولزی ، صنایع شیمیائی و پلاستیک  ، صنایع غذایی و بسته بندی ، صنایع  فلزی شامل   قطعه سازی و  قالب سازی و  ماشین سازی ،  ، خوراک دام و طیور ، صنایع شوینده و بهداشتی این شهرک صنعتی  تا به امروز نیازهای فراوانی در سطح کشور  را  مرتفع ساخته است .شهرک صنعتی کوثر تواسته یکی از حامیان مهم و حیاتی کارخانجات بزرگ کشور به شمار می رود و همواره در مسیر پیشبرد اهداف کشور قدم برداشته است.

خدمات حمل و نقل و باربری در شهرک صنعتی کوثر

شرکت حمل و نقل نگین بار سلیم متشکل از نیروی کاری مجرب و کارازموده جوان با بهره مندی از به روز ترین تجهیزات روز دنیا از پیشتازان ارائه خدمات باربری در شهرک صنعتی کوثر می باشد.خدمات پشتیبانی و باربری شهرک صنعتی کوثر به صورت شبانه روزی انجام می شود.

همانطور که می دانید انتخاب شرکت حمل و نقل برای دریافت خدمات باربری امری مهم و حیاتی برای صنعت گران تلقی می شود و شرکت های حمل و نقل می بایست با ایجاد بستری مناسب در راستای اعتلای کیفیت خدمات خود گام بردارند.

این شهرک با توجه به قابلیت هایی که دارد همواره مورد توجه تمامی شرکت فعال در زمینه باربری در اشتهارد بوده است.

مزایای خدمات باربری در شهرک صنعتی کوثر توسط شرکت حل و نقل نگین بار سلیم:

  • بیمه بار به صورت انلاین
  • ارسال بار به تمامی نقاط کشور
  • ارسال محموله های ترافیکی به تمامی مناطق
  • خدمات مشاوره و پشتیبانی حمل و نقل
  • شبکه حمل و نقل سازمان یافته
  • پشتیبانی بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *